Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Collagen Lift Paris, Fransa'nın En Prestijli Güzellik Ödülünü Kazandı

Collagen Lift Paris, Fransa'nın En Prestijli Güzellik Ödülünü Kazandı Collagen Lift Paris, Fransa'nın En Prestijli Güzellik Ödülünü Kazandı Pinterest


 

Collagen Lift Paris'in ‘Red Carpet' ürünü Fransa'nın en prestijli güzellik ödülü 'Victoire de la Beauté’yi kazandı. Yaklaşık 30 ülkede satılan ve dünya çapında en çok ilgi gören ürünlerin başında gelen Red Carpet, Kolajen ve Hyaluronik Asit'in mükemmel birleşiminden oluşuyor.
 
Türkiye'de uzmanların önerdiği tek kolajen markası olan Collagen Lift Paris'in geliştirdiği Red Carpet, %50'ye kadar kırışıklıkları azaltır, cildin dolgunluğunu ve nemini artırır.

Hyaluronik Asit, Akdeniz yosunu ve C vitamininden oluşan güçlü kombinasyonu ile cilde etkilerinin yanısıra tırnakları güçlendirir ve selülitleri azaltmakta yardımcı olur.
 
Fransa'nın önde gelen güzellik ürünleri tüketici paneli olan Monadia tarafından bu yıl 18.si  düzenlenen “Victoire de la Beauté”nin sonuçları, tüketicilerin görüşlerine dayalı başarılı bir “kalite testi” ile belirleniyor.  Ürünler test süresi sonunda verilen genel memnuniyet notları ile değerlendiriliyor. Sadece en yüksek puana sahip güzellik ürünleri çok değerli bu ödüle layık görülüyor.
 
Fransa'nın güzellik ve sağlık için içilebilir kolajende en önde gelen markası olan Collagen Lift Paris,  şu an piyasada olan 4 ürününe (Orijinal Siyah Kutu, Red Carpet, Vitality, Detox) ek olarak 2020'de çok özel bir ürününü daha piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X