Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Colorado Ruhu ile Tasarlanan Hemington Aspen Koleksiyonu

Hemington, Colorado’nun Aspen bölgesinin doğal güzelliğinden esinlenerek hazırladığı Capsule Aspen Koleksiyonu favoriniz olacak.

Colorado Ruhu ile Tasarlanan Hemington Aspen Koleksiyonu  Colorado Ruhu ile Tasarlanan Hemington Aspen Koleksiyonu   Pinterest


 

El emeği detayların ve zamansız kış desenlerin ağırlıkta olduğu Hemington Aspen Koleksiyonu’nda kaz tüyü ve merino yün montlar, kar desenli atkı ve bereler, alpaka yün ve ipek kaşmirden tasarlanan hırka ve kazaklar, soğuk geçen kış günlerinde içinizi ısıtacak. Denim, ekose ve düz tasarımlı gömleklerin yer aldığı Hemington Aspen Koleksiyonu ile kendinizi gerçekten özel hissedeceksiniz. Aspen koleksiyonunda kullanılan saf elyaflar, üzerindeki el emeği ve detayları ile çok özel bir lüksü ve rahatlığı bir arada sunuyor.
 


Bu kış benzersiz ürünlere sahip olmak isteyenler için çok özel parçalar Hemington Aspen Koleksiyonu’da sizleri bekliyor.

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X