Conan O'Brien 28 Yılın Ardından Late-Night Show'a Veda Ediyor

Entertainment Weekly'nin haberine göre Conan O'Brien HBO Max yapımı yeni bir program için Late-Night Show'a veda ediyor.

Conan O'Brien 28 Yılın Ardından Late-Night Show'a Veda Ediyor Conan O'Brien 28 Yılın Ardından Late-Night Show'a Veda Ediyor Pinterest


 

Conan O'Brien için 1993 senesinde başlayan Late-Night Show serüveni 28 yılın ardından sona eriyor. 10. sezonun finaliyle (2021) programa veda edecek sunucu, komedyen ve yazar O'Brien mizahını ve yaratıcılığını yepyeni bir platformda, ses getirecek bir yeni bir yapımla sunmaya hazırlanıyor. Conan Without Borders isimli HBO Max yapımında karşımıza çıkacak sunucunun yeni macerasına ortak olmak için sabırsızlanıyoruz! 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X