Crocs’lar Hakkında Bildiklerimiz

Modanın bir numaralı düşmanı mı yoksa en yakın arkadaşı mı?

Crocs’lar Hakkında Bildiklerimiz Crocs’lar Hakkında Bildiklerimiz Pinterest


 

Crocs terlikler ister istemez bir noktada hepimizin ilgi odağı oldu. Justin Bieber’ın markayla yaptığı iş birliğinden, Victoria Beckham’ın ‘Crocs giymektense ölmeyi tercih ederim.’ Sözlerine kadar sansasyonel kimliğiyle karşımıza çıkan Crocs; Balenciaga ile girdiği iş birliğinden ‘stiletto’ modelleriyle son halini buldu. Standart Crocs terliğe eklenen stiletto topuğu ile günümüz görüntüsüne ulaşan modeller, Balenciaga 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla tanıtılmıştı. Siyah ve yeşil renk seçenekleri sunan Stiletto Crocs’ları henüz herhangi bir yıldız kombin eşlikçisi olarak kullanmadı. Moda dünyasının düşmanı mı yoksa kombinlerinizin en yakın arkadaşı mı, öğrenmek için en az bizde sizin kadar sabırsızlanıyoruz! 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X