Daha Fazla Aşk

Aşkla hayata geçirilen hayalleriniz.Bu yıl Bvlgari, Sevgililer Günü'nün düşsel dünyasını ve elektriğini imzası niteliğindeki Roma stilinde sunuyor.

Daha Fazla Aşk Daha Fazla Aşk  Pinterest


 

Aşkla hayata geçirilen hayalleriniz. Bu yıl Bvlgari, Sevgililer Günü'nün düşsel dünyasını ve elektriğini imzası niteliğindeki Roma stilinde sunuyor. Hepimize hayallere teslim olma ve aşka şans verme konusunda ilham veren İtalyan Maison, coşkulu ruhunu ve cesur yaratıcılığını yılın en romantik gününe taşıyor. Bu doğal bir uyum çünkü gerçek aşk tıpkı Bvlgari tasarımları gibi tüm kuralları çiğniyor.

En saf duyguları yakalayan ve Roma'nın yaşama duyduğu derin tutkuyla hazırlanan Bvlgari Sevgililer Günü hediyeleri, aşkın kendisi kadar çarpıcı. Nefes kesen mücevherlerden ikonik saatlere, çarpıcı çantalara, aksesuarlara ve diğer karşı koyulması güç parçalara kadar her tasarım, aşkı pişmanlık müdanasız bir ruh ve cüretkar bir dokunuşla kutluyor. Bu parçalara her gün yeniden tutulacaksınız.

Bvlgari’nin dizginlenemez tutkusunun arkasındaki güç mü? Tek bir dilek: Siz ve aşkınız için muhteşem, unutulmaz, neşe dolu anlar yaratmak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X