David Beckham ve Oğlu Brooklyn'den Pancake Şovu

David Beckham ve Oğlu Brooklyn'den Pancake Şovu David Beckham ve Oğlu Brooklyn'den Pancake Şovu Pinterest


David Beckham ve oğlu Brooklyn Beckham, yeteneklerini çektikleri video ile Instagram'a taşıdı. Baba-oğul, yaptıkları pancake'i tavada çevirmeye çalıştıkları videoyu #PancakeDay hashtag'i ile paylaşarak pancake gününü kutladı. İlk önce kendi videosunu Instagram hesabında paylaşan David Beckham, pancake çevirme konusunda ne kadar yetenekli olduğunu takipçilerine gösterdi. Daha sonra oğlu Brooklyn'nin videosunu paylaşan David Beckham, ailenin hepsinin bu konuda yetenekli olmadığını gösterdi. Pancake'i çevirirken yere düşürmekten son anda kurtaran Brooklyn'in, babası gibi başarılı olması için daha çok çalışması gerektiği anlaşıldı. Paylaştıkları video ile takipçilerine eğlenceli anlar yaşatan baba-oğulun ilişkisine bayılıyoruz!

Beckham Ailesi Disneyland'da
 
 

Happy pancake day kids ... Daddy showing the way it's done... I love lemon and sugar ... @gordongram

David Beckham (@davidbeckham) tarafından paylaşılan bir video ()

 
 

How not to flip a pancake staring my son ❤️

David Beckham (@davidbeckham) tarafından paylaşılan bir video ()
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X