David Beckham'a UNICEF Ödülü

David Beckham'a UNICEF Ödülü David Beckham'a UNICEF Ödülü Pinterest


 

David Beckham, Los Angeles'da düzenlenen UNICEF etkinliğinde Danny Kaye İnsani Liderlik Ödülü'nü aldı. 2005 yılından beri UNICEF'in iyi niyet elçisi olan Beckham, ödülü aldıktan sonra konuşmasında "Önlenebilir hastalıkladan ölen, şiddete maruz kalan ve kötüye kullanılan çocukların yaşadığı bir dünyada yaşıyoruz. Benim dört çocuğum var ve dünyadaki bütün çocuklar güvenli, sağlıklı ve aydınlık geleceğe sahip olana kadar UNICEF'e desteğimi bırakmayacağım" dedi. 
 

Ödül gecesine katılamayan Victoria Beckham ise eşini Instagram hesabından tebrik etti. Victoria Beckham eşinin fotoğrafını paylaşarak altına "Yaptığın inanılmaz işler ile birçok insana ilham oluyorsun. Seni çok seviyoruz." diyerek kendisinin ve çocukları Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper'ın ismini yazdı.  
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X