Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

DB Berdan'ın Yeni Normale Ayak Uyduran Koleksiyon Tanıtımı

DB Berdan yeni dünya kurallarına göre athleasure markası olarak tekrar şekil alıp evrimleşti.

DB Berdan'ın Yeni Normale Ayak Uyduran Koleksiyon Tanıtımı DB Berdan'ın Yeni Normale Ayak Uyduran Koleksiyon Tanıtımı Pinterest


 

Yeni imajını işlevsellik ve daha kompakt bir yaşam tarzına uygun kıyafetlere dönüştüren DB Berdan bu yeni dünya için 4 yapı taşı kriterle yola çıktı; işlevsel, sezon ötesi, steril ve etik.
Yeni dünya ile önceliklerin önemi de değişen hayatlarımızda DB Berdan kıyafetin üzerinde hiçbir işlevi olmayan her şeyin çıkarılmasını hedeflediler. Bu koleksiyon itibariyle tüm koleksiyonları sezonsuza dönüştü. Artık tarihler yerini rakamlara bırakıyor.
DB Berdan’ın 001 koleksiyonuyla beraber yeni öncelikli hedefi sağlıklı yaşam ve sağlıklı ruha dönüştü. Koleksiyonu tasarlarken kullandıkları kilit nokta, kontaminasyon riskini en aza indirmek oldu. Tasarım şekillerinde dikkat ettikleri en önemli unsur fonksiyonel olmayan her şeyi egale edip yüzde yüz işlevsel bir koleksiyon çıkartmak. Her bir ürün kentsel alanlarda dolaşırken, egzersiz yaparken veya evde dinlenmek için tektiksel olarak rahatlık üzerine yapılmıştır.
DB BERDAN Londra Moda Haftasi kapsaminda tanıttıkları 001 koleksiyonunun dijital show’u dünya kurallarını anlatan adeta Black Mirror bölümü gibi kurgulandı. Fashion Scout sitesinden canlı olarak yayımlandı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X