Decoarea: Renkli Bir Evren

Decoarea, sizi renk ve desen arenasına davet ediyor.

Decoarea: Renkli Bir Evren Decoarea: Renkli Bir Evren Pinterest


 

Özlem Selçuk, dünyanın dört bir yanına yaptığı seyahatlerde keşfettiği tekstil, renk ve desenleri karıştırıp hepsine yeniden bir hayat sunan Decoarea markasının kurucusu. Özbekistan’dan Hindistan’a, Meksika’dan Guatemala’ya kadar dünyanın farklı lokasyonlarından ve Türkiye’nin her köşesinden tekstil ve objeleri tek çatı altına toplayan Decoarea, sizi renk ve desen arenasına davet ediyor.

Çocukluğundan bu yana tekstile ve desene olan merakı sonucu oluştu Decoarea’yı yaratan girişimci Özlem Selçuk, uzun yılların iş tecrübesiyle seyahatlerinde biriktirdiğim deneyimlerini harmanlayarak hayalindeki markayı kurmuş. Kumaşı ve deseni vurgulayan objeleri aynı çatı altında barındıran bir marka olan Decoarea için el dokuması ve işlenmiş dekoratif yastıklar, dünyanın dört bir ucundan ithal edilen kumaşlara uygulanmış el işi tablolar olmazsa olmazların başında geliyor. Markanın omurgasını renk ve desenler oluşturuyor. El işi kumaşlardan tasarlanmış abajurlar ve lambaderler en çok ilgi gören modellerin başında geliyor. Türk çini boyama seramik abajurların başlıkları, ipek kumaş ile modernleştirilerek satışa sunuluyor. Decoarea’nın geleceğe dair hedefi koleksiyonlarına ev dekorasyonuyla ilgili objeler ve ahşap mobilyaları da dahil etmek.

Bağdat Cad., No: 381, Mürüvvet Apt., D:15, Suadiye/İstanbul
Tel: 0541 806 20 61
www.decoareahome.com
Instagram: @decoarea
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X