Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

DeFacto Jeans: Hem Havalı Hem de Rahat

İster klasik ister spor tüm kombinlere olanak sağlayan jean bu sezonun da favori parçası.

DeFacto Jeans: Hem Havalı Hem de Rahat DeFacto Jeans: Hem Havalı Hem de Rahat Pinterest


 

er gardıropta bulunması gereken kurtarıcı parça jean, DeFacto’nun 2020 Sonbahar Koleksiyonu’ndaki yerini aldı.
Stil sahibi kadınların jean ve tişörtle yaptıkları kombinler bu sezonda fark yaratıyor. Kadınların kendini rahat hissederken göz kamaştırdıkları kombin seçenekleri için DeFacto, havalı ve bir o kadar da rahat jean koleksiyonunu beğeniye sundu.Mavinin her tonun ağırlıklı olduğu koleksiyonda siyah ve beyazda yerini aldı. 90’lardan ilham alan yüksek belli bacak kesimi bol mom jean bu sezonda popülerliğini koruyor. Vücudu sımsıkı saran skinnyler ise topuklu ayakkabılarla göz kamaştırıyor.
Sezonun trendi yüksek belli ve daralan kesimiyle slouchy, dar beli ve geniş kesimiyle culotte, yine dar beli ancak bol paçasıyla wide leg ve retro esintili çan kesim flare & bootcut koleksiyonun diğer parçaları arasında. Klasikten vazgeçmem diyenler içinse düz kesim straight ve dar ama elastik yapısıyla slimler de unutulmadı.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X