Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dior Dumanlı Göz Makyajı İçin Maskaranın Şart Olmadığını Kanıtladı

Dior Couture şovunda mankenlerin dumanlı göz makyajında maskara kullanmadı buna rağmen makyaj, şairane ve yoğun görünümünden hiçbir şey kaybetmedi.

Dior Dumanlı Göz Makyajı İçin Maskaranın Şart Olmadığını Kanıtladı Dior Dumanlı Göz Makyajı İçin Maskaranın Şart Olmadığını Kanıtladı  Pinterest

 

 

"Denklemden maskarayı çıkardığınızda görünüm baştan çıkarıcılıktan daha çok hayal bulutuna dönüşüyor." Christian Dior Makeup'ın kreatif direktörü ve makyaj artisti Peter Philips, Dior Couture FW19 defilesinden önce backstage'de tüm modelleri alışık olmadığımız bir dumanlı göz makyajıyla buluşturdu. Philips hiçbir modelin makyajında maskara kullanmadı ama yine de makyajda aynı yoğun çarpıcılığı elde etmeyi başardı. Aslında her şey Marakeş'de gerçekleşen Dior Cruise 2020 defilesinden önce oldu. Peter markanın sanat yönetmeni Maria Grazia Chiuri'ye şovdan önce Dior'un yeni Diorshow Tri(O)blique göz paletini hediye etti. Chiuri de Philips'e "Aklımı okudun, ben de senden Haute Couture defilesi için dumanlı göz makyajı yapmanı isteyecektim," dedi. Peter Philips de defilede yaptığı makyajda aynı paleti kullandı. "Dumanlı göz makyajı ama aslında bakarsanız aynı zamanda oldukça klasik ve zamansız bir Haute Couture makyajı. Dumanlı gözler istedim fakat tüm dikkatleri seksapalitenin üstünde toplamak istemedim bana daha şairane bir görünüm lazımdı. Bu yüzden maskara kullanmadım. Denklemden maskarayı çıkardığınızda görünüm baştan çıkarıcılıktan daha çok hayal bulutuna dönüşüyor." Philips makyaja yoğunluk kazandırmak için farın üstünden siyah kajal kalemle geçti. 
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X