Dior World Tour Koleksiyonunu Snapchat'te Deneyin

İnovatif işçiliği yansıtan B27 sneakar'lar, orijinal perfore deriyle yeniden hayat buluyor.

Dior World Tour Koleksiyonunu Snapchat'te Deneyin Dior World Tour Koleksiyonunu Snapchat'te Deneyin Pinterest


 

Dior World Tour kapsül koleksiyonu, Dior oblique motifinin monokrom olarak sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve siyahtan oluşan beş çarpıcı renkle yorumlandiği bir aksesuar serisinden oluşuyor. İnovatif işçiliği yansıtan B27 sneakar’lar, orijinal perfore deriyle yeniden hayat buluyor. Sınırlı sayıda üretilen bu ayakkabılar, içerisinde sunulduğu özel tasarım deri ayakkabı kesesi sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Kapsül koleksiyonda yerini alan diğer ürünler arasında kartlık, el çantası, saddle bel çantası ve değiştirilebilen tokalarıyla kemerler bulunuyor. Renklerin enerjisini yansıtan bu seri, Haziran 2021’den itibaren keşfedilebilir.
 
B27 sneaker’ların lansmanı için maison’un geçtiğimiz yıl snapchat’le bir artırılmış gerçeklik filtresi tasarlamak üzere yaptığı iş birliği ise Paris’teki Vivatech 2021 Fuarı’nda sunulacak. 1.5 milyon sanal denemeye ulaşan bu dijital inovasyonun genişletilmesi kapsamında Dior, Dior World Tour kapsül koleksiyonu’na adanan iki yeni deneyimi duyuruyor. Geliştirilen ilk lensle kullanıcılar ikonik sneaker’ları geçtiğimiz yıl olduğu gibi uygulama üzerinden sanal olarak deneme ve satın alma imkanına sahip oluyor. Yeni lens ise vücut hareketlerini yakalayan teknolojiler sayesinde kullanıcıların beş farklı renkteki saddle bel çantasını denemesini ve tek bir dokunuşla farklı modelleri üzerlerinde görmesini sağlıyor.
 
Bu karşı konulmaz parçalar, maison’un Snapchat’teki herkese açık profili üzerinden direkt olarak satın alınabilir.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X