Disney X Pandora İş Birliği ile Göster Kendini

Pandora’nın neşeli koleksiyonu Disney Pixar ile dikkatleri üzerine çekmeye hazır mısın?

Disney X Pandora İş Birliği ile Göster Kendini Disney X Pandora İş Birliği ile Göster Kendini Pinterest


Pandora’nın neşeli koleksiyonu Disney Pixar ile dikkatleri üzerine çekmeye hazır mısın?

 

Pandora, dünyaca ünlü animasyon stüdyosu Disney Pixar ile iş birliğini duyurdu. Pandora, Disney Pixar koleksiyonu ile yepyeni mücevherlerle stiline neşe katmaya geliyor.
 

Yeni koleksiyon cesur Buzz Lightyear, iyimser Dory, sonsuz meraklı Wall-E ve daha birçok tanıdık yüz ile Disney Pixar hayranlarının en sevdiği karakterlerden ilhamla hazırlandı. Sen de en sevdiğin karakterleri Pandora Moments bilekliklerinde topla, her daim stiline renk kat!


  
 

Koleksiyonda, gümüş charm’ların üzerinde yer alan, karanlıkta parlayan ve elle boyanmış dikkat çekici mine detayları Disney Pixar karakterlerinin sevimli ve ilgi çekici görünümlerini tamamlıyor. Disney Pixar ile sen de yaratıcılığını öne çıkarabilir, en sevdiğin karakterleri ve hikayeleri bir araya getirip eşleştirebilirsin.
 

Disney x Pandora ile her gün yepyeni bir maceraya evet de,

Beklenmedik heyecanları kucakla!

 

#DisneyxPandora

  
 

Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar

- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğer olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.

- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.

- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.

- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X