Doğa dostu, Vegan ve Temiz İçerik: T-Brush Yeni Nesil Diş Macunu Tableti

T-Brush, yeni nesil hijyen anlayışı, %100 geri dönüşümlü atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile ağız bakımında yeni gözde.

Doğa dostu, Vegan ve Temiz İçerik: T-Brush Yeni Nesil Diş Macunu Tableti Doğa dostu, Vegan ve Temiz İçerik: T-Brush Yeni Nesil Diş Macunu Tableti Pinterest


 

Diş macununda küçük tablet formatıyla ağız bakımında ezberleri bozan T-Brush, yeni nesil hijyen anlayışı, %100 geri dönüşümlü atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile ağız bakımında tüketicilerin gözdesi olmaya hazırlanıyor. SLS, gluten, titanyum dioksit gibi zararlı maddeler içermeyen, hayvansal hiçbir DNA taşımayan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan T-Brush diş macunu tabletleri Yeditepe Üniversitesi onayı ile vegan ürünler kategorisinde yer alıyor

Son zamanlarda hayatımızda süregelen alışkanlıklarımız değişmeye ve yerini yenilerine bırakmaya başladı. İçinde yaşadığımız doğaya karşı sorumluluklarımızın farkına vararak, günlük kişisel bakımımızda daha iyi bir gelecek hayali olan yeni nesil ürünleri kullanma tercihlerimiz de her geçen gün artıyor. İşte Hacettepe Üniversitesi işbirliğiyle alanında uzman bilim insanları tarafından A’dan Z’ye Türkiye’de geliştirilen ve üretilen T-Brush diş macunu tabletleri, doğa dostu özellikleri ve temiz içeriği ile tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Doğa Dostu
Sürdürülebilir bir yaşam için doğadan ilham aldığı formülleri doğa dostu cam malzemeler ile birleştiren atıksız ve plastiksiz %100 geri dönüşümlü T-Brush diş macunu tabletleri, uluslararası düzeyde sürdürülebilir bir çevre politikası yürütmek üzere faaliyet gösteren Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı ambalajlarda tüketicinin kullanımına sunuluyor.

Temiz ve Vegan İçerik
T-Brush diş macunu tabletleri sürdürülebilirlik ilkesini benimseyen doğa dostu tutumunun yanı sıra, tüketicilere sağlıklı ve temiz bir içerik de sunuyor. İçeriğinde SLS, gluten, titanyum dioksit gibi maddeler yer almayan T-Brush diş macunu, ayrıca hayvansal hiçbir DNA taşımıyor ve GMP sertifikalı fabrikalarda hayvanlar üzerinde test yapmadan üretiliyor. Tüm bu özellikleri ile T-Brush dis macunu tabletleri, Yeditepe Üniversitesi onayı ile vegan ürünler kategorisinde yer alan cruelty-free ürünler arasında bulunuyor.

Kişiye Özel Hijyen Anlayışı
Özel geliştirilmiş formülü ile diş fırçalama ritüeline hem kolaylık hem ekstra hijyen getiren T-Brush diş macunu tabletler, geleneksel yöntemlerin aksine diş fırçasının diş macunu ile temasını tamamen ortadan kaldırarak yeni nesil ve kişiye özel bir hijyen anlayışı sunuyor. Aile bireyleri arasında ortak kullanılan geleneksel diş macunlarında oluşan bakteri ve virüs yayılımını önleyerek daha hijyenik bir kullanım sağlayan T-Brush diş macunu tabletleri, efervesan özelliği sayesinde ağızda dişler yardımıyla kırıldıktan saniyeler sonrasında doğal bir köpüklenme sağlıyor. Dişlerde kalıcı bir temizlik sağlayan yeni nesil tabletler, doğal aromaları sayesinde  ağızda güzel ve ferah bir tat bırakıyor.

Ayarlanmış Doz
Geleneksel diş macunlarında doz ayarı kullanıcıya bırakılmış durumda ve her seferinde doğru dozu ayarlamak mümküm değil. Dozun fazla olması vücutta gereksiz kimyasal emilimine neden olurken, az olması da temizliğinin yeterli seviyede olmasını engelliyor. Yeni nesil T-Brush diş macunu tabletleri ise yenilikçi ve inovatif yapısı ile kullanıcıya ağız hijyeni için gerekli miktarda içerik sunuyor.

Kolay kullanım: Parçala, Fırçala ve Çalkala
Ağıza alınan diş macunu tableti dişler yardımı ile parçalanır ve doğal köpüklenme saniyeler içerisinde sağlanır. Diş fırçası ile minimum 2 dakika dişler fırçalanır ve ağız su ile çalkalanır. %100 geri dönüşümlü ve sürdürülebilir ambalajlarda sunulan T-Brush diş macunu tabletleri, 90 tabletlik cam şişeleri ile günde iki kez diş fırçalama rutininde 45 günlük kullanım sağlar.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X