Doğanın Dokunuşu

Yeni Ayje Loungewear Koleksiyonu “Soft Touch of Nature”

Doğanın Dokunuşu Doğanın Dokunuşu Pinterest


 

Sade ve yalın tasarım çizgisine sahip olan AYJE, “Soft Touch Of Nature” adını verdiği yeni loungewear koleksiyonu ile ev giyiminde zamansızlık kavramını ön plana çıkarıyor.

Doğal elyaflardan tasarlanan koleksiyon, ev giyiminde zarafet ve konforu bir arada sunuyor.
Swimwear koleksiyonu ile oldukça beğeni toplayan AYJE’nin yeni Soft Touch Of Nature loungewear koleksiyonu, yumuşak tuşesi ve nefes alabilen yapısıyla ev giyiminde rahatlığı ön plana çıkarıyor. Koleksiyon, ‘Ultra Comfort’ ve ‘Dahlia’ olmak üzere 2 farklı gruptan oluşuyor. ‘Ultra Comfort’ ürün grubunda doğal elyaflar içeren modal kumaştan tasarlanan mavi, siyah ve krem renklerinden oluşan hırka, şort, yoga pantolonu, tshirt, bralet, hoddie modelleri yer alıyor. Dahlia ürün grubunda dantel tasarımlı atlet, hırka ve gecelik bulunuyor.

Tasarımlarında sadeliğe ve zarifliğe önem veren AYJE, Soft Touch Of Nature loungewear koleksiyonu ile ev stilinde elegant şıklığı arayanlara hitap ediyor.

AYJE Soft Touch Of Nature loungewear koleksiyonu; www.ayjeshop.com.tr, www.beymen.com, Mendo’s, Homelike, Sing in Store, Lookbook Desingers Store ve AYJE Bodrum mağazalarında sizleri bekliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X