Doğanın Saflığı Tien ile Üzerinize Taşınıyor

Doğanın Saflığı Tien ile Üzerinize Taşınıyor Doğanın Saflığı Tien ile Üzerinize Taşınıyor Pinterest


Perilerin ruhu anlamına gelen Tien, Pureness 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile sizi hem zarif hem de varlığımızın bağlı olduğu doğayı koruyabilecek kadar güçlü ve korkusuz bir peri gibi hissettirmeye geliyor!

#tien

İlhamını daima doğadan alan Tien, doğaya her zaman saygılı olmayı ilke edinerek sürdürülebilir bir dünyaya inanıyor ve bunun zarafetini sizlerle buluşturuyor! Özgün kadınların moda markası olması amaçlayan Tien, Pureness adını verdiği 2022 İlkbahar/Yaz koleksiyonu ile gerçek güzelliğinizin saflık ve sadelikten geldiğini vurguluyor. Edindiği ilkeler ışığında her zaman yaptığı gibi bu sezona da doğanın birebir dokunuşlarını içeren kumaşlarla giriş yapıyor. Sürdürülebilir giyimin düz stil görünümlerinin dışına çıkmayı hedefleyen Tien, bu koleksiyonu ile birlikte zararsız üretimin ve sadeliğin sıkıcı bir tarzdan ibaret olmadığını savunuyor.

  

Koleksiyonunu oluşturduğu parçaları özenle seçen Tien, Pureness 2022 İlkbahar/Yaz kreasyonunda da ecoprint tekniği ile çiçek, yaprak ve köklerden elde ettiği doğal boyalarla renklendirip, desenlendirdiği kumaşlarla ortaya çıkardığı parçalara yer veriyor. Pureness koleksiyonu tamamen el işçiliği ile gerçekleştirilen, organik boyalarla ceviz, gravilla, okaliptüs ve karabiber yapraklarını kullanarak elde edilen ipek kumaşlardan üretilen tasarımları içeriyor. Sezonun cıvıltısını temsil eden çok renkli parçalara, mavi, pembe ve yeşiller ile birlikte var olan elbiseler, takımlar ve keten kumaşlarla kombine edilmiş parçalar eşlik ediyor.

Doğanın bize sunduğu eşsiz kaynakları işleyerek birer sanat eserine dönüştüren Tien’in özellikle yaz şıklığına odaklanarak çıkardığı koleksiyonu ise bir alt markası olan Tien Dream’de yer alıyor. Ekru, kahverengi, haki ve gri gibi renklerin eşlik ettiği koleksiyon, Summer Spell, Beach Glitter ve Style It Up adıyla üç bölüme ayrılarak içerisinde yer alan pantolon, etek ve elbiseler tropikal ve sade desenler ile tamamlanıyor. Günün her saatine uyum sağlayarak sizi sadelikten gelen dingin bir şıklığa ulaştıran koleksiyonlardaki bu tasarımlar sürdürülebilir yaşamı moda ile birleştiriyor.

Siz de doğaya ait bir peri gibi hissetmek için www.tienofficiel.com sitesini ziyaret edin.

www.tienofficiel.com

@tienofficiel
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X