Drake İki Prestijli Grammy Adaylığını Geri Çevirdi

Ünlü müzisyen neden en prestijli ödül için aday listesinden çıkarılmak istedi?

Drake İki Prestijli Grammy Adaylığını Geri Çevirdi Drake İki Prestijli Grammy Adaylığını Geri Çevirdi Pinterest


2022 Grammy Ödülleri’nde “En İyi Rap Albümü” ve “En İyi Rap Performansı” dallarında aday gösterilen Drake, gönüllü olarak adaylıklarından ikisini de geri çekiyor. Verilen bilgilere göre Drake’in ödülü reddetme kararı Grammy yönetimi ve Drake tarafından ortak verilmiş! Drake’in ayrılışı, 2022 Grammy adaylıklarında yapılan diğer değişikliklerin arkasından geldi. Diğer değişiklikler ise; Marilyn Manson, bestenin jeneriğindeki değişiklikler nedeniyle “En İyi Rap Şarkısı” ödülünden adaylığını kaybetti. Buna ek olarak Taylor Swift, Jack Antonoff ve Annie Clark beklenmedik bir şekilde yönetim tarafından “Yılın Albümü” adaylıklarından çıkarıldı.

Drake’in bu eylemini maalesef sansasyonel olarak adlandıramayız. Geçmiş yıllarda Grammy ve Kayıt Akademisi ile ilgili memnuniyetsizliğini açıkça dile getiren Drake, 2019 yılında Grammy’e katılmış ancak konuşma teklifini geri çevirmişti.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X