Dua Lipa'nın Minimalist Görünümü

Dün akşam gerçekleşen The Fashion Awards'ta herkes çok şık olsa da gecenin dikkat çeken ismi kesinlikle Dua Lipa'ydı.

Dua Lipa'nın Minimalist Görünümü Dua Lipa'nın Minimalist Görünümü  Pinterest


Dün akşam gerçekleşen The Fashion Awards her ne kadar birbirinden ünlü isimlerin şık görünümlerine ev sahipliği yapsa da dikkatimizi çeken isim kesinlikle Dua Lipa oldu. ‘Y2K Kraliçesi’ olarak adlandırmakta bir sorun görmediğimiz Dua Lipa, alışık olduğumuz kelebek desenli crop’ların dışına çıkarak bizi şaşırtmayı başardı!

Siyah korseli bir görünüm ile bizi karşılayan Dua Lipa, uzun siyah elbisesinin yanında tercih ettiği kolluklarla alışık olduğumuzun dışında bir görünüm sergilemeyi başardı. Serbest bıraktığı saçlarının yanı sıra tercih ettiği hafif göz makyajı ile geceye damga vuran ünlü sima, her ne kadar bizi şaşırtsa da gecenin en şık isimlerinden oldu!

Eğer sizde ağır makyaj yerine güzellik görünümünüzde minimalist adımlardan yanaysanız, Dua Lipa’nın güzellik görünümü ilhamınız olabilir. Hafif allık darbeleri ile renklendireceğiniz yanaklarınız, nüde tonlarında rujunuz ve göz pınarlarınıza konduracağınız hafif parıltılar ile işiniz oldukça kolay! Tabii kirpiklerinizi kıvırıp, kaşlarınızı taramayı unutmayın!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X