Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dudak Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Dudaklarınızın şeklini veya duruşunu beğenmiyorsanız dert etmeyin, çözümü var, dudak dolgusu hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyoruz.

Dudak Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey Dudak Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey  Pinterest

 

 

  Aynaya baktığınızda dudaklarınızın duruşunu beğenmiyorsanız çok ince veya asimetrik olduklarını düşünüyorsanız şimdi anlatacaklarımız tam size göre.
  Dudak dolgusu içeriğinde hyalüronik asit bulunan son zamanlarda oldukça yankı uyandıran medikal bir estetik yöntemidir. Sadece dudağınızın daha şiş görünmesini sağalamaz dolgu yaptırarak aynı zamanda kırışık görüntüden de kurtulursunuz. 

Uygulama Nasıl Yapılır?
Her dudağın aynı bölgesine aynı miktarda dolgu uygulanmaz. Bu tamamen kişiseldir. Uygulamaya başlamadan önce doktorunuzla bu konuda hemfikir olduğunuzdan emin olun. 
Dudağınıza sürülen anestezik krem acıyı hissetmenize engel olur ve böylelikle işlem kolayca gerçekleştirilir. Enjeksiyon işlemiyse sadece beş dakika sürüyor, dolgunun etkisini anında fark edeceksiniz. 

Ayrıca:
Dudak dolgusu yaptırdığınızda his kaybı yaşamanız söz konusu bile değildir. Günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Dolgu en az 4 ay en fazla 1 yıl içerisinde erir. Geçen süreden sonra dudağınız eski haline geri döner. Eğer yapılan dolgu işleminden memnun kalmazsanız özel ilaçlarla bunu erittirebilirsiniz, ancak mutlaka steril bir klinik tercih etmelisiniz. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X