Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dudak Pigmentasyonu Nedir?

Dudak pigmentasyonu, dudak kontürü ya da kalıcı dudak renklendirme işlemi; hepsi harika görünen dudaklara sahip olmak için, ayrıntıları haberimizde.

Dudak Pigmentasyonu Nedir? Dudak Pigmentasyonu Nedir?  Pinterest

 

 

  Dudak pigmentasyonu tıpkı dudak dolgusu gibi son zamanlarda gerçekten çok popüler olmuş bir uygulama. En büyük farkı dolgu gibi cerrahi bir işlem gerektirmemesi
  Pigmentasyonun üç farklı çeşidi var, bunlardan birincisi dudak çizginizi belirginleştirmek için yapılan kalıcı dudak kontürü, ikincisi kalıcı dudak renklendirme işlemi; dudağınızın rengini belirginleştirmek ya da farklı bir renkte olmasını sağlamak için dış çizgiye taşmadan uygulanır, üçüncüsü ise hem dudak çizginize hem de dudağınızın içine uygulanan pigmentasyon işlemi yani komple kalıcı dudak makyajıdır. 
  • Dudak kontürü dudaklarınızın şeklini belirginleştirmekte oldukça başarılıdır. 
  • İşlem anestezik kremler sayesinde size acı hissettirmeden yapılır. 
  • Günlük makyaj telaşınızı hafifletir. 
  • İşlemden sonra dudaklarınızı olabildiğince nemli tutmanız çok önemlidir. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X