Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Düğün Gününüzde Bu Üç Güzellik Ürününden Kaçının

Düğün sezonu açıldı! Peki bir gelin olarak o gün hangi bakım ürünlerini kesinlikle kullanmamanız gerektiğini biliyor musunuz?

Düğün Gününüzde Bu Üç Güzellik Ürününden Kaçının Düğün Gününüzde Bu Üç Güzellik Ürününden Kaçının  Pinterest

 

 

Nikah ve düğün yalnızca birkaç saat sürecek etkinlikler olsa da hazırlanmaya aylar öncesinden başlıyoruz. Cilt bakımı, masaj, sonu gelmeyen kuaför randevuları.. Her şeyin harika olmasını istiyoruz, özellikle de cildimizin!
Peki, büyük günde kaçınmanız gereken cilt bakımı uygulamalarının neler olduğunu biliyor musunuz? Reaksiyona Sebep Olabilecek Ürünler Kullanmayın! 
Cildinizde reaksiyona sebep olabilecek tonikler, padlar, temizleyicilerden kaçının. Mümkünse düğün gününüzde yüzünüze peeling yapmayın. Cildinizde daha önce kullanmadığınız bir ürünü denemeyin. Cilt Tipinize Uygun Nemlendirici Kullanın! 
Bu önerimiz aslında hayat boyu ancak düğün gününüzde o stresle ve aceleyle makyözünüzün ya da nedimlerinizin nemlendiricisine sarılmayın. Mümkünse birkaç gün önceden hydrafacial bakımı yaptırın bu sayede cildiniz hem ölü deriden arınacak hem de kullanılan serumlarla içerden beslenecek. Asla Retinol Kullanmayın! 
Retinol veya A vitamini içeren güzellik ürünlerinden uzak durun. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X