Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Dünyaca Ünlü İsimler Pandora Lansmanında!

Pandora yeni mesajını ve koleksiyonunu Los Angeles’ta düzenlenen özel bir etkinlikle tanıttı.

Dünyaca Ünlü İsimler Pandora Lansmanında! Dünyaca Ünlü İsimler Pandora Lansmanında! Pinterest


 

Pandora, Sonbahar 2019 koleksiyonunu ve yeni #WhatDoYouLove mesajını özel bir etkinlikle sundu.  piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk getiren marka, Pandora’nın pembe renginin dokunduğu gün boyu süren bir etkinlikte kutladı.
Game of Thrones’dan tanıdığımız Oyuncu Nathalie Emmanuel, Rolling Stones’un efsanevi şarkıcısı Mick Jagger’ın kızı Georgia May Jagger,  Oyuncu Larsen Thompson, Margaret Zhang, Halima Aden, Tasya van Ree, ünlü model ve oyuncu Elisa Sednaoui, Coco & Breezy gibi ünlü isimlerin katıldığı etkinliğe Türkiye’den Burcu Esmersoy katıldı.
Pandora’nın dünya lansmanında ayrıca ilham perileri de tanıtıldı. Kadınların kendini ifade etme, eğlence ve farklılarını yansıtan ve destekleyen Pandora’nın ilham perileri; Model, Dansçı ve Oyuncu Larsen Thompson, Sanatçı Tasya van Ree, Yönetmen - Yazar ve Danışman Margaret Zhang, Model Halima Aden ve Georgia May Jagger ve Game of Thrones’dan tanıdığımız Oyuncu Nathalie Emmanuel‘den oluşuyor.Her biri; tutkularını, karakteristik özelliklerini ve inançlarını ortaya koyarak kim olduklarını anlatıyor, hikayelerini paylaşıyorlar.
Dünyanın dört bir yanından gelen 400 misafirin katıldığı etkinlik, Los Angeles sokaklarını “Pandora Pembesi”yle, güçlendirme ve kendini ifade etme evrenine dönüştürdü.
Konuklar, Los Angeles’taki Loves Sokağı’nda Pandora’nın yeni mesajının yorumlandığı özel olarak hazırlanmış duvar resimlerini görmeye, elektrikli scooter’lar ile geldi. Sokakta, sokak sanatı aktivisti ve ünlü “İlahi Kadın – Divine Female Mural” isimli duvar resminin yaratıcısı C. Finley’nin önderliğindeki bir kadın sanatçı kolektifinin çalışmaları sergilendi.
Gece devam eden etkinlikte Coco & Breezy de DJ performansıyla eşlik etti.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X