Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te

Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te Pinterest


 

Sağlıktan güzelliğe kavramının yaratıcısı Pierre Fabre'nin dermokozmetik markası Eau Thermale Avène, Kilyos Burç Beach’te farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 15 Temmuz-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte misafirler, Eau Thermale Avène güneş koruyucuların cildi UVA ve UVB ışınlarına karşı nasıl koruduğunu UV kamera teknolojisi sayesinde deneyimleyecekler. 
 

Su ekosistemine zarar vermeyen formülleriyle çevreye dost bir bakış açısına sahip olan Eau Thermale Avène, etkin ve güvenilir bir koruma sunan güneş koruyucularını, etkinlik süresince Burç Beach misafirleriyle buluşturacak. Sahilde konumlandırılacak stant alanında UV kamera teknolojisiyle misafirlere bambaşka bir deneyim sunacak olan Eau Thermale Avène, güneş koruyucuların güneşin zararlı ışınlara karşı nasıl koruma sağladığını gösterecek.  

Çevreye duyarlı ürünleriyle ön planda olan Eau Thermale Avène, kanserojen etkiye sahip oktokrilen filtresini içermeyen güneş koruyucularıyla da cilde gösterdiği saygıyı vurguluyor. Eau Thermale Avène’in güneş koruyucuları için özel olarak geliştirilen patentli Sunsitive ProtectionTM Kompleksi sayesinde, cilt yüzeyinde minimum filtreyle maksimum koruma sağlanıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X