Eau Thermale Avène’den Patentli Yeni Güneş Filtresi: TriAsorB

Eau Thermale Avène’den Patentli Yeni Güneş Filtresi: TriAsorB Eau Thermale Avène’den Patentli Yeni Güneş Filtresi: TriAsorB Pinterest


Yaz ayları boyunca UV ışınlarının yanı sıra, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve diğer dijital cihazların uzun süreli kullanımı nedeniyle, hepimiz ekranlardan yansıyan mavi ışığa da oldukça fazla maruz kalıyoruz.

 

Mavi ışık, %25 oranla ciltte hücre hasarına neden olurken, bu durum erken cilt yaşlanmasına ve pigmentasyon problemlerine sebebiyet veriyor.

 

Patentli yeni güneş filtresi

Pierre Fabre Laboratuvarları tarafından 20 yıllık araştırma sonucu geliştirilen patentli yeni güneş filtresi TriAsorB, ciltte UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlarken, mavi ışığın zararlarına karşı da geniş spektrumlu koruma kalkanı oluşturuyor. Cildin maruz kaldığı mavi ışık nedeniyle oluşan DNA hasarlarında %95 oranında azalma sağlayan TriAsorB filtresi, ciltte oluşan pigmentasyonda da %72 oranında azalma sağlıyor.

 

Cilt ve doğa dostu

TriAsorB filtresi, oktokrilen içermeyen formülüyle cilde duyduğu saygıyı, minimum filtre kullanımıyla da doğaya olan saygısını gözler önüne seriyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X