Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Ece Seçkin Ağustos 2020 Sayımızda

Yeni şarkısı Acayip İyi ile yaza damgasını vuran Ece Seçkin Ağustos sayımızda!

Ece Seçkin Ağustos 2020 Sayımızda Ece Seçkin Ağustos 2020 Sayımızda  Pinterest


 

Henüz üç yaşında annesinden piyano çalmayı öğrenen Ece Seçkin konservatuvara birincilikle girmiş, okullu, yetenekli bir müzisyen. Kariyeri Ozan Doğulu’nun onu keşfetmesiyle bambaşka bir yöne evrilen genç şarkıcı, bugün Türkçe pop müziğin en beğenilen kadın vokallerinden biri. İşini çok seviyor, haliyle de çok iyi yapıyor.

Onunla tanıştığınız anda anlıyorsunuz ne kadar çalışkan ve disiplinli olduğunu. Öyle pozitif ki. Saçıyla, makyajıyla, giydiği tasarımlarla hemen bütünleşiyor, yüzünden gülümseme eksik olmuyor. Pembe saçlarından da belli olan renkli kişiliğiyle çekim gününü güzelleştiriyor. Her ayrıntıya özen gösteren kişiliği, nazik ve neşeli tavırlarıyla hepimizin kalbini kazanan Ece Seçkin’in ilerleyen yıllarda nice başarılara imza atacağına inancımız tam. Şahit olmak için sabırsızlanıyoruz!
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X