Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Elçin Sangu İlham Vermeye Devam Ediyor

Elçin Sangu, “Kız Sözü” mottosuyla karşımıza çıkan reklam filminde her yaştan tüm kadını kendini keşfetmeye ve içindeki gücü fark etmeye çağırıyor.

Elçin Sangu İlham Vermeye Devam Ediyor Elçin Sangu İlham Vermeye Devam Ediyor Pinterest


 

"Ben istiyorum ki 'Kız Sözü' kadınların her an zihninde olsun."

"Biz kadınlar eğer inanırsak, kendi gücümüzün farkına varırsak başaramayacağımız hiçbir şey yok. Ben istiyorum ki 'Kız Sözü' kadınların her an zihninde olsun. Her başarıda daha iyisini başarmaya sözü olsun, bir takım engeller onu durduğunda yeniden devam edebileceğine inandığı sözü olsun, kendisini ve arkadaşlarını motive ettiği bir söz olsun.”

 

"Bugüne dek her şeyden önce, kendime iyi bir insan olmak için 'kız sözü' verdim. Öyle biri de olduğumu düşünüyorum, bunun için anneme teşekkür ediyorum."

"Kendime 'kız sözüm': Hukuk okumak..."
"Konservatuara girmek istiyordum ve bunun için söz vermiştim kendime. Başardım! Ardından oyunculukla ilgili yapmak istediklerimi gerçekleştirdim. Şimdi ise hukuk okumak istiyorum. Her yaştan tüm kadınların kendilerine inanmalarını ve istediklerinde pek çok şeyi başarabileceklerini bilerek yaşamalarını istiyorum. Biz kadınlar kendimize inanırsak ve üstelik birbirimize destek olursak gerçekten başaramayacağımız bir şey yok! Bundan sonra da kadını destekleyen projelerin içinde biraz daha fazla yer almak istiyorum. Molped ile yol arkadaşlığımızın bunun başlangıcı olacağına inanıyorum"."18 yaşındaki Elçin'e şimdi şunu derim: Korkmadan devam et, hayat her zaman senin yanında olacak"

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X