Emily Blunt 2021 CFDA Moda Ödülleri’nin Ev Sahibi

Aktris kimliğiyle ön plana çıkan Emily Blunt, 10 Kasım 2021’de düzenlenecek CFDA Moda Ödülleri’ne ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Emily Blunt 2021 CFDA Moda Ödülleri’nin Ev Sahibi Emily Blunt 2021 CFDA Moda Ödülleri’nin Ev Sahibi  Pinterest


 

Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) başkanı Tom Ford yaptığı basın açıklamasında “Emily dünyanın en yetenekli aktrislerinden biri. Zamansız stili ve zarafetiyle adeta ışıldıyor.” Cümlelerini kullandı. En az Tom Ford kadar hayranı olduğumuz Emily Blunt, kırmızı halıda yaptığı şık seçimlerle aklımızda kazınan görünümler elde etmeyi başardı. ‘Devil Wears Prada’, ‘A Quite Place’ gibi yapımlarda rol alan başarılı aktrisin geceye dair kıyafet seçimi henüz belirsizliğini korurken; Zendaya, Anya Taylor-Joy gibi isimler gecede ödül alacak yıldızlardan sadece birkaçı!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X