Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Emma Watson Etkileyici CV'sine Yeni Bir Madde Daha Ekliyor

Aktivist yıldız Emma Watson zaten etkileyici olan CV'sine yepyeni bir rol daha ekledi.

Emma Watson Etkileyici CV'sine Yeni Bir Madde Daha Ekliyor Emma Watson Etkileyici CV'sine Yeni Bir Madde Daha Ekliyor  Pinterest


 

Emma Watson, artık Kering Holding'in yönetim kurulunda. Sürdürülebilir moda ve dürüst tedarik konusunda her zaman öncü olan yıldız, tüm birikimini ve etik görüşlerini yüksek moda şirketler grubuna aktarmayı planlıyor. 
Gucci, Balenciaga, Saint Laurent, Bottega Veneta ve Alexander McQueen gibi markaların bulunduğu Kering Holding özellikle son zamanlarda sürdürülebilirlik konusundaki girişimleriyle de adından söz ettiriyor. 
Emma Watson aynı zamanda 2014 senesinden beri Birleşmiş Milletler İyilik Elçisi olarak cinsiyet eşitliği ve kadın hakları konusunda yaptığı girişimlerle herkesi kendisine hayran bırakıyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X