EN ANLAMLI YENİ YIL HEDİYESİ HAYALLEREDOKUN.COM’DA

Cerebral Palsy Türkiye - Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Cerebral Palsy’li engeli yaşayan çocukların eğitim destek vermeye devam ediyor.

EN ANLAMLI YENİ YIL HEDİYESİ HAYALLEREDOKUN.COM’DA EN ANLAMLI YENİ YIL HEDİYESİ HAYALLEREDOKUN.COM’DA Pinterest


Cerebral Palsy Türkiye - Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Cerebral Palsy’li engeli yaşayan çocukların eğitim ve rehabilitasyon hizmetine destek vermeye devam ediyor. Sevdikleriniz için hayalleredokun.com adresi üzerinden yapacağınız yeni yıl alışverişleriniz, Cerebral Palsy’li çocuklara yardım fırsatına dönüşüyor.
 
Yeni yılda herkes yeni umutlar, hayaller, güzel dilekler ve yaşam enerjisi dilemekle birlikte sağlık ve huzurla geçmesini ister. Bu temennilerden yola çıkarak sevdiklerinizi mutlu etmek için alınan hediyelerin anlamı da büyük oluyor. Bu yıl siz de hayalleredokun.com adresinden seçeceğiniz her hediye ile hem yakınlarınızı mutlu ederken hem de Cerabral Palsy’li çocukların eğitimi ve tedavilerine destek olabilirsiniz.
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, hayalleredokun.com adresinde birbirinden güzel yeni yıl hediye seçenekleri sunuyor. Anahtarlıklar, termos mug’lar, bardak altlıkları, yastık kılıfları, bez çanta ve cüzdanlar, magnet ürünleri gibi hediyelik eşya ürünlerinin yanında kitap ayraçları ve not defteri çeşitleri ile kırtasiye ürünlerine de geniş skalasında yer veriyor.
Tüm mutlu günlerinizde yanında
Yeni yıl hediyelerinizin yanı sıra şık tasarımlı nikah davetiyeleri, nikah ve yeni doğan magnetleri ile mutlu günlerinizi sevdiklerinizle paylaşırken Cerebral Palsy’li çocuklara destek olmaya devam edebilirsiniz.
Cerebral Palsy nedir?
Cerebral Palsy, gelişimini tamamlamamış beynin doğum öncesi, doğum sırası veya doğum sonrası dönemde hasar görmesiyle oluşan, bebeklik ve çocukluk döneminde en sık rastlanan ancak buna karşın en az anlaşılan engellilik durumudur. Dünya genelinde 17 milyon Cerebral Palsy’li kişi yaşamaktadır. Türkiye’de her yıl 6.000’den fazla bebek Cerebral Palsy tanısı almaktadır.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X