Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

En Mahrem Hikayeme Hazırlık: ''Doğum” Raflarda Yerini Aldı

A7 Kitap Yayınevi'nden çıkan kitap, Melis Sonkaya’nın doğum hikayesini anne adayları ile paylaştığı “En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum” raflarda!

En Mahrem Hikayeme Hazırlık: ''Doğum” Raflarda Yerini Aldı En Mahrem Hikayeme Hazırlık: ''Doğum” Raflarda Yerini Aldı Pinterest

 

 

A7 Kitap Yayınevi'nden çıkan kitap, anne olmaya hazırlanan anne adaylarının bu heyecanlı süreçte yanlarında olmayı amaçlıyor. İki çocuk annesi Melis Sonkaya, anne olmaya karar verdiğinde hissettiklerini ve bu süreçte hayata karşı değişen bakışını, düşünce yapısını ve yaşam tarzını samimi ve akıcı bir dilde kaleme alarak; okuduklarını, reiki ve nefes eğitmenleri, spor hocası gibi tüm danışma kaynaklarından edindiği tecrübelerini okuyucularıyla paylaşıyor.
 
Yazar; hikayesini; “Çocukluğumda ne yaşadığımı çözümleyemezsem, çocuklarıma ne hissettireceğimi asla bilemem diye düşündüm! Bu yüzden işe önce kendimden başladım.” diye özetliyor.
 
“En Mahrem Hikayeme Hazırlık: Doğum”; Melis’ten, Melis Anne’ye dönüşüm sürecinin hikâyesi.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X