Epique’den Kadınlar Günü’ne Özel Anlamlı Bağış

Epique, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında Epik Kadınlar Fark Yaratır diyerek (AÇEV) Anne Çocuk Eğitim Vakfı’na bağışta bulundu.

Epique’den Kadınlar Günü’ne Özel Anlamlı Bağış Epique’den Kadınlar Günü’ne Özel Anlamlı Bağış Pinterest


 

1935’den bu yana bitki bilimiyle uğraşan Alchem firmasının desteğiyle, İsviçre Epique laboratuvarlarında geliştirilen ve bilimsel altyapıya sahip ürünleriyle ön planda olan Epique markası, kadınların eğitim ve iş hayatında daha aktif rol oynayabilmeleri ve  daha çok söz sahibi olabilmelerine destek vermek amacıyla AÇEV’e bağışta bulundu. 

AÇEV, tüm çocukların, erken yaşlardan itibaren, cinsiyetlerinden dolayı ayrımcılığa uğramadan, yaşamın her alanında eşit hak ve fırsatlara sahip olabildiği bir dünyada yaşaması için çalışıyor. Kız çocuklarının hayatı güvenle keşfetmesine, sağlıklı bir iletişimin ve aile içi demokrasinin gelişmesine katkıda bulunma hedefiyle bu bağışı gerçekleştiren Epique, Kadınlar Günü’nde sosyal paydaşlarına AÇEV Bağış Sertifikaları ileterek bu mücadelenin yanında yer aldığını duyurdu. 

Türkçe’de “destansı” anlamına gelen Epique, her kadının özel ve değerli olduğunu vurguluyor ve Epik Kadınlar Fark Yaratır diyerek tüm destansı kadınların Kadınlar Günü’nü kutluyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X