Estée Lauder Şirketleri Pembe Kurdele Hareketi kapsamında Pembeye Büründü

Meme kanserine karşı mücadelede farkındalık yaratmak adına 22 Ekim-24 Ekim tarihleri arasında Zorlu AVM pembe renk ile ışıklandırıldı.

Estée Lauder Şirketleri Pembe Kurdele Hareketi kapsamında Pembeye Büründü Estée Lauder Şirketleri Pembe Kurdele Hareketi kapsamında Pembeye Büründü Pinterest


 

Güzellikten İlham, Değerlerinden Güç Alan bir şirket olarak insanları, pozitif etki yaratmayı ve kapsayıcılığı yaptığı her işin merkezine koyan Estée Lauder Şirketleri, Evelyn H. Lauder'in eş kurucusu olduğu Pembe Kurdele hareketi ile 1992 yılından bu yana global meme kanseri hareketinin kurumsal liderleri arasında yer alıyor.
 
İnsanları meme kanserinin olmadığı bir dünya yaratmak için bir araya getirme misyonundan yola çıkarak Pembe Kurdele Hareketi, bu yıl Zorlu AVM ile güçlerini birleştirdi. Meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla Estée Lauder Şirketleri’nin #MemeKanseriniBitirmeVakti çağrısına kulak veren Zorlu AVM, bu doğrultuda 22 Ekim-24 Ekim tarihleri arasında arası pembeye büründü.
 
Estée Lauder Şirketleri’nin en büyük kurumsal sosyal fayda programı olan pembe kurdele kampanyası, kaynak yaratmak, eğitim ve destek vermek, insanları meme kanserinin olmadığı bir dünya düşüncesine yaklaştırmak amacıyla dünya çapında 60’tan fazla kuruluşu destekliyor. Bugüne kadar dünya çapında hayat kurtaran araştırma, eğitim ve medikal hizmetler için 99 milyon $’dan fazla bağış toplanmasını sağlayan bu kampanya, meme kanserine karşı farkındalığın global sembolü Pembe Kurdele ile farkındalık yaratmaya devam ediyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X