Euphoria’nın 2.Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Euphoria 9 Ocak’ta 2.sezonuyla geri dönüyor!

Euphoria’nın 2.Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler Euphoria’nın 2.Sezonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler  Pinterest


 

2022 yılının güzel geçeceği şimdiden belli! Neden mi, Euphoria yepyeni bir sezonla 9 Ocak’ta geri dönüyor! Euphoria’da gösterdiği performansının yanı sıra Dune’de yer aldığı Chani karakteriyle gündemimizde kendisine bol bol yer bulan Zendaya; dizinin 1.sezonundan tanıdığımız Barbie Ferreira, Hunter Schafer, Sydney Sweeney, Jacob Elordi gibi oyuncular yeni sezonda bizi yalnız bırakmıyor.  

2.sezon, Rue (Zendaya) ve Jules’un (Hunter Schafer) 1.sezonun final bölümünde ayrılmasının ve Rue’nun bağımlılığının nüksetmesinin ardından ortaya çıkan davranışları keşfederek başlayacak. Arkadaşlık ve sevgililik ilişkileriyle dolu bir sezon beklenirken, merakımızı tam olarak 9 Ocak'ta giderebileceğiz. “Gençken her şey çok kalıcı geliyor. Ama yaşlandıkça hiçbir şeyin olmadığını ve sevdiğiniz herkesin uzaklaşabileceğini anlamaya başlıyorsunuz.” Sözleriyle 2.sezonun aslında bizi ne kadar derinden etkileyeceğinin sinyallerini veren Rue, yeni sezon heyecanımızı 2 katına çıkarıyor!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X