Ev Doktoru, İç Mimar Hakan Kütahya’nın Yeni Web Sitesi Açıldı

Alışverişten dekorasyona, fotoğrafçılıktan müzik ve seyahate uzanan içeriklerin yer aldığı hakankutahya.com yayında.

Ev Doktoru, İç Mimar Hakan Kütahya’nın Yeni Web Sitesi Açıldı Ev Doktoru, İç Mimar Hakan Kütahya’nın Yeni Web Sitesi Açıldı Pinterest


 

Alışverişten dekorasyona, fotoğrafçılıktan müzik ve seyahate uzanan içeriklerin yer aldığı hakankutahya.com yayında. Geçtiğimiz dönemde TLC’de yayınlanan “Bırak Ben Yapayım” ve YouTube kanalındaki özgün içerikleriyle geniş kitlelere ulaşan Hakan Kütahya, şimdi de hakankutahya.com ile takipçileriyle buluşmaya hazır.
Evinizi baştan yaratacak detaylardan; sinema, müzik ve gezi başta olmak üzere Hakan Kütahya’nın zevk aldığı, hayata dair özgün içeriklerin yer aldığı hakankutahya.com yayında.
Kısa süre önce kendine özel bir formatı hayata geçirerek YouTube kanalını kuran Kütahya, web sitesinde yayınlamaya başladığı farklı ve özel içeriklerle takipçileriyle buluşacak.
Kütahya’nın hayatından farklı kesitleri paylaşacağı hakankutahya.com, “Hikayenin bir parçası olmak yerine kendi hikayeni yarat” mottosuyla açıldı.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X