Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Farkları Bulun Tepe Home’dan Genç Odasını Kazanın

Tepe Home’un Instagram sayfasında çok eğlenceli bir yarışma takipçileri bekliyor!

Farkları Bulun Tepe Home’dan Genç Odasını Kazanın Farkları Bulun Tepe Home’dan Genç Odasını Kazanın Pinterest


 

Yeni okul yılında odasını yenilemek isteyenler için Tepe Home’un Sosyal Medya hesaplarında kaçırılmayacak bir yarışma var. Tepe Home’un Instagram hesabı üzerinden yapılan yarışmaya katılmak içinse tüm dikkati paylaşılan fotoğraflara vermek ve gençlik hayalini en yaratıcı şekilde anlatmak gerekiyor.
Yarışma postuyla paylaşılan iki fotoğraf arasındaki altı farkı bulanlar, fotoğrafın altına farkların neler olduğunu üç arkadaşını etiketleyerek yazıp, gençlik hayalini altı kelime ile en yaratıcı şekilde anlatması gerekiyor. Kazananı bekleyen ödülse Tepe Home’un kreatifliğe hitap eden ve çok tercih edilen genç odası Amara!
 
Yarışma Hakkında
Kazananın Tepe Home’un en beğenilen genç odası takımlarından biri olan Amara genç odası kazanacağı yarışmaya katılmak için son gün 25 Eylül. 27 Eylül’de kazananlar yine Tepe Home’un Sosyal Medya Hesaplarında duyurulacak. Yarışmada kazanma fırsatı yakalamak için yarışma paylaşımının altına, iki fotoğraf arasındaki altı farkı doğru olacak şekilde yazmak, üç arkadaşını etiketlemek, gençlik hayalini altı kelime ile en yaratıcı şekilde anlatmak ve Tepe Home’u takip etmek gerekiyor.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X