Flormar “Breathing Color” Oje Serisi ile Nefes Alan Tırnaklar!

“Breathing Color” ojelerinin oksijen ve su buharı geçirgenlik özellikleriyle nefes alan, sağlıkla uzayan ve rengarenk tırnaklara sahip olacaksınız!

Flormar “Breathing Color” Oje Serisi ile Nefes Alan Tırnaklar! Flormar “Breathing Color” Oje Serisi ile Nefes Alan Tırnaklar! Pinterest


 

Flormar “Breathing Color” ojeleri, özel formülü sayesinde, su buharı ve havanın tırnağın yüzeyine kadar ulaşmasına olanak sağlarken, UV filtreleri ile solma ve sararmaya engel oluyor. Tırnaklarınızın nefes alması ve sağlıkla uzaması için özel bir formüle sahip olan “Breathing Color” ojeler, yepyeni ambalajları ve sezonun en trend tonlarından oluşan yeni renkleri ile tırnaklarınıza kusursuz bir görünüm kazandıracak!

   Kuruyan ve hassaslaşan tırnakların nemini korumasına yardımcı olan 12 yeni renk seçeneği bulunan yeni “Breathing Color” ojelerinin renklerini birbirleriyle kombinleyebilir, farklı nail art tasarımlarıyla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca, uzun süre kalıcı etki ve daha yoğun renkler için ojeyi iki ince tabaka halinde uygulayabilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X