46. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Türk Rüzgarı

46. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Tuba Büyüküstün ve Tolga Sarıtaş yoğun ilgi gördü.1 | 5
 
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
Finale kalan Türk yapımları ve oyuncular, ödül alamasa da yabancı basından büyük ilgi topladı. Başrolünü paylaştığı Cesur ve Güzel dizisi "En İyi Dizi" kategorisinde finale kalan Tuba Büyüküstün, "Burada olmak her zaman çok keyifli. Emmy International ailesi diyorum ben artık. Gerçekten çok sıcaklar, çok misafirperverler. Sadece burada olmak yeterli. Biraz önce 'Ödülü alacak mısınız, ne hissediyorsunuz?' diye bir soru geldi. Burada olunca şuna inanıyorsun ki önemli olan burada olmak,"

2 | 5
 
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün


3 | 5
 
Tolga Sarıtaş
Tolga Sarıtaş
Söz dizisindeki performansı ile "En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde aday gösterilen Tolga Sarıtaş, "Emmy International çok prestijli bir ödül. Burada özellikle Türkiye'yi temsil etmek, burada olmak çok güzel bir duygu," diyerek duygularını paylaştı.

4 | 5
 
Tolga Sarıtaş
Tolga Sarıtaş
Sarıtaş, "Özellikle buraya gelince anladım ki Türk dizilerine çok büyük bir ilgi var. Bu beni çok sevindirdi. Ortada büyük bir başarı var Türk dizi sektörü olarak ve bu başarının bir parçası olmak çok güzel bir duygu. Ben de bunu temsil etmek üzere buradayım,"

5 | 5
 
Onur Güvenatam ve İzzet Pinto
Onur Güvenatam ve İzzet Pinto
"En İyi Dizi" kategorisinde yarışan İstanbullu Gelin dizisini ise yapımcı Onur Güvenatam ve Global Agency CEO'su İzzet Pinto temsil etti.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X