Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

App Sore İçeriklerini 23 Nisan’a Özel Olarak Çocuklar İçin Güncelledi

23 Nisan’a özel düzenlenen App Store’un zengin uygulamalar dünyası çocukları bekliyor.


 

 

1 | 5
 
  Bugün sekmesinde popüler sesli kitap uygulaması Storytel’in kataloğundan çocuklara yeryüzünü öğrenmeyi ve sevmeyi öğreten kitaplar, çocuklara çevreye duyarlı, yeşil yaşamayı öğreten Green Riding Hood ve  eğitici olduğu kadar eğlenceli pek çok uygulamanın bir araya geldiği Miniklere doğa sevgisi aşıla koleksiyonu öne çıkıyor. 

2 | 5
 
  Oyunlar ve Uygulamalar bölümünde gerçekleştirilen tematik çalışmada da yine Dünya Günü ve 23 Nisan’ı birlikte kutlayan pek çok renkli uygulama ve oyuna ver verildi. Oyunlar bölümünde 90’lı yılların popüler çizgi filminden uyarlanan Captain Planet: Gaia Guardians ve birbirinden sevimli canlıları AR (Artırılmış Gerçeklik) modunda keşfetme imkanı sunan Minuscule AR gibi oyunlardan çocukları doğanın rengarenk dünyasına davet eden Yeryüzünü keşfe hazır mısın? koleksiyonu göze çarpıyor. 


3 | 5
 
  Uygulamalar bölümünde ise çocuklara çevreyi ve yeryüzünü eğlenceli bir şekilde öğreten Toca Nature , Tinybop’tan Yeryüzü  ve How It Works? gibi uygulamaların yanı sıra WWF Free Rivers ve Benim Çok Aç Tırtılım AR gibi doğa ve canlılarla etkileşim kutmayı öğreten AR uygulamalarından oluşan zengin bir seçkiye yer verildi.

4 | 5
 
  Ayrıca etkileyici doğa fotoğrafları çekmenize yardımcı olacak “Kameranı yeryüzüne çevir” koleksiyonu ise Adobe Lightroom CC, Focos ve Hydra gibi dijital fotoğrafçılıkta fark yaratan ve yenilikçi fotoğraf teknolojileri sunan birbirinden harika App Store uygulamalarıyla tüm iPhone kullanıcılarını kameralarını yeryüzüne çevirmeye davet ediyor.
  App Store’daki bölümler arasında gezinmek için ekranın altında bulunan Bugün, Oyunlar ve Uygulamalar ikonlarına tıklamanız gerekiyor.

5 | 5
 
Apple Music De 23 Nisan’da Çocukları Unutmadı!
Apple Music De 23 Nisan’da Çocukları Unutmadı!
  Türkiye’nin uçsuz bucaksız coğrafyasının iPhone ile bir kez daha ölümsüzleştirildiği bu çok özel çalışmaya, doğayla ilgili şarkılardan oluşan çok özel bir Apple Music listesi de eşlik ediyor. Çocukların Doğası isimli bu liste Barış Manço’nun “Dağlar Dağlar” şarkısından, Ceylan Ertem’in “Orman”ına, Kayahan’ın “Bir Aslan Miyav Dedi”sinden, Yüksek Sadakat’in seslendirdiği “Ceviz Ağacı”na geniş bir seçkiden oluşuyor. 
  Ayrıca Göz At bölümünde biraz daha aşağılara göz atarsanız 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel hazırlanan Disney müziklerinden çocuk filmlerinden şarkılara birbirinden renkli ve eğlenceli müzik listelerine ulaşacaksınız!

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X