Bayram Tatili İçin Kombin Önerileri 

1 | 5
 
Bayram tatili yaklaşıyor ve tatilde ne giyeceğiniz hakkında bir fikriniz yok mu? Eğer yoksa sorun değil, sizler için hazırladığımız önerilere göz atarak kendinize uygun kombinleri seçebilirsiniz.

2 | 5
 
Yurtdışı Tatili
Yurtdışı Tatili
Yeni bir yer keşfetmek için hazırsınız! Uzun süre yürüyeceğiniz için rahat bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Gezerken kamera ve su şişesi gibi ihtiyacınız olacak eşyalarınızı yanınızda taşıyacağınız büyüklükte bir çantaya ihtiyacınız olacak. Şort ve gömlek ikilisi günün her saatine uygun bir seçim olacaktır.

Gömlek: Twist, 229 TL, twist.com.tr.
Şort: Twist, 62,90 TL, twist.com.tr.
Çanta: Twist, 259 TL, twist.com.tr.
Sandalet: Twist, 93 TL, twist.com.tr.


3 | 5
 
Deniz Kıyısı
Deniz Kıyısı
Bayramda Ege veya Akdeniz gibi sahil bölgelerine gidiyorsanız sizi serin tutacak bir elbise seçmelisiniz. Yollarda rahat yürümek için ince topuklu ayakkabılar yerine dolgu topuk veya düz ayakkabılar tercih ederseniz daha rahat bir tatil geçirirsiniz. Hem rahat hem de şık parçalar seçmeye özen gösterirseniz stilinizi gündüzden geceye taşıyabilirsiniz.

Elbise: Zara, 129,95 TL, zara.com.tr.
Çanta: Zara, 179,95 TL, zara.com.tr.
Babet: Zara, 129,95 TL, zara.com.tr.
Gözlük: Zara, 89,95 TL, zara.com.tr.

4 | 5
 
Şık Bir Yemek
Şık Bir Yemek
Bayramda şık bir yemeğe çıkmayı planlıyorsanız hoş şifon bir elbise ve stiletto sizi akşama hazırlayacaktır. Kombininizi aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. 

Elbise: İpekyol, 173 TL, ipekyol.com.tr.
Çanta: İpekyol, 171 TL, ipekyol.com.tr.
Stiletto, İpekyol, 120 TL, ipekyol.com.tr.
Bilezik: İpekyol, 120 TL, ipekyol.com.tr.

 

5 | 5
 
Deniz Tatili
Deniz Tatili
 
Eğer tatilinizi teknede yapmayı planladıysanız genellikle rahat parçalar giyebilirsiniz. Çoğunlukla denize gireceğiniz için yanınıza birkaç parça mayo ve bikini almalısınız. Karaya çıkacağınız zaman sizi iskeleye götürecek bota ve iskeleye kolay adım atabileceğiniz ayakkabılar tercih edin.

Elbise: Mango, 239 TL, mango.com.
Terlik:  Mango, 119,99 TL, mango.com.
Portföy:  Mango, 19,99 TL, mango.com.
Bilezik:  Mango, 29,99 TL, mango.com.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X