Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Kalıcı Göz Makyajı İçin Baz Önerileri

Yazın göz makyajınızın kalıcılığı problem olmasın, bu konudaki en iyi beş ürünü anlatıyoruz. 

1 | 5
 
Benefit - Stay Don't Stray
Benefit - Stay Don't Stray
  Bu iki etkili güçlü baz gözlerin etrafında 360 derece çalışarak hem kapatıcıların hem de göz farlarının kıpırdamamasını sağlar. Kapatıcılar kırışıklıklar arasına dolmaz, göz farı canlı ve sürüldüğü gibi kalır. Nemlendiriciliğiyle tanınan sodyum hiyalüronat ve yaşlanmanın etkileriyle savaştığı bilinen C & E vitaminleri içerir.

2 | 5
 
Fenty Beauty - Pro Filt’r Amplifying
Fenty Beauty - Pro Filt’r Amplifying
  Göz farının en iyi müttefiki! Bu baz, göz farı uygulamasını optimize ederek rengini ve kalıcılığını arttırır. Pro Filt'r'in hafif formülü, her türlü cilt tonuna uyumludur. Ayrıca, kırışıklara karşı dayanıklılık ve kusursuz tutuş için rengin yapışmasına yardımcı olur.


3 | 5
 
Nars - Pro-Prime Smudge Proof
Nars - Pro-Prime Smudge Proof
  Nars Smudge Proof Eyeshadow Base, hafif yapılı, etkisi oldukça güçlü bir göz makyaj bazıdır. Farın gün boyu yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar. Farın yanı sıra eyeliner ve kaş kalemi ile birlikte de kullanılabilir. Onların da kalıcılığını arttırır. Göz makyajının dağılmasını, kırışmasını ve topaklanmasını önler. Antioksidan pirinç özü içerir; hassas cilde sahip olanlar da kullanabilir. Göz kapağını yormaz, yıpratmaz, kurutmaz. Şeffaf rengi sayesinde tüm cilt tonları ve her renkteki far ile uyumludur.

4 | 5
 
Too Faced - Shadow Insurance
Too Faced - Shadow Insurance
  Paraben, sülfat ve fitalat içermeyen doğal yapısıyla kalbinizi çalacak. 

5 | 5
 
Urban Decay - Eyeshadow Primer Potion
Urban Decay - Eyeshadow Primer Potion
  Asla kıpırdamadan, gün boyu kalıcı göz farları için en çok beğenilen far bazı, Urban Decay’in Eyeshadow Primer Potion’ı, bir far bazından isteyebileceğiniz her şeyi sağlıyor: Katlanma izi yok. Daha canlı renkler. Pürüzsüz uygulama.
  Eyeshadow Primer Potion, ciltteki tüm kusurları gizleyen ve göz kapaklarını gün boyu kalıcı göz makyajına hazırlayan uzay çağı polimer teknolojisine sahip ve tabii ki, her ton parabensiz.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X