Blake Lively'nin Annesi ve Eşi İçin Yaptığı PCA Konuşması 

1 | 4
 
Blake Lively, 2017 People’s Choice Ödülleri'nde En İyi Drama Filmi Kadın Oyuncusu dalında ödül alarak gecenin en beğenilen ismi oldu.

2 | 4
 
Başarılı oyuncu, Elie Saab marka püskül detaylı ışıltılı siyah mini elbise ve zımba detaylı siyah Christian Louboutin ayakkabıları ile geceye katıldı. 

Oyuncuya, 44 yaşındaki oyuncu kardeşi Robyn Lively de eşlik etti. 


3 | 4
 
Ödülü almak için sahneye çıkan oyuncu annesi için şu konuşmayı yaptı: "Bu ödül, hayal ettiğimden ve umduğumdan daha fazlası. Annem, beni her zaman başkasının sınırlamasına izin vermeyen bir çocuk olarak düşündü. Teşekkürler anne! Başkalarının sana yapamayacağın şeyler olduğunu söylemesine izin verme."

4 | 4
 
Oyuncu, eşini de unutmadı ve şu sözleri törendekilerle paylaştı: "Eşime teşekkür ederim. O benim her şeyim. Siz ona sahip olamazsınız, o kendisindir."

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X