Kalıcı Makyaj İçin Primer Önerileri

Makyajınızın akmaması veya zamanla etkisinin azalmaması için bu konudaki en iyi 5 ürünü anlatıyoruz. 

1 | 5
 
Bobbi Brown Primer Plus Hydrating Plus
Bobbi Brown Primer Plus Hydrating Plus
Cildi anında besleyen ve kullanıldığı ilk andan itibaren cildinize ışıltı katan Primer Plus; içerisinde Paraben, Sülfat, Ftalat bulunmamasıyla dikkat çekiyor. Makyaja başlamadan önce gözleriniz kapalıyken, şişeyi hafifçe yüzünüze sıkarak ışıltı saçmaya başlayabilirsiniz!

2 | 5
 
Essence Primer Prime Studio Hydrating
Essence Primer Prime Studio Hydrating
Sadece Fondötenin kalıcılığını uzatmakla kalmayan Essence Primer, cilt gözeneklerinizde de gözle görülen incelme sağlar. Kremsi dokusu ile cildinizin tüy kadar yumuşak olmasını hedefleyen Essence Primer Prime Studio Hydrating, içeriğinde bulunan Hindistan cevizi suyu sayesinde cildinize 24 saat yoğun nem sağlıyor.


3 | 5
 
MAC Prep + Prime Moisture Infusion
MAC Prep + Prime Moisture Infusion
Cildi fondötene hazırlarken nazikçe yumuşatan, canlandıran ve besleyen makyaj bazı, tüm cilt tipleri için uygun olmasıyla dikkatimizi çekiyor. Kullanıldığı andan itibaren ışıltı ve nemlendirme sağlayan Mac Prep + Prime Moisture Infusion, makyajınızı gün boyu korumak için yeni suç ortağınız!

4 | 5
 
Nyx Professional Makeup Hydra Touch Primer
Nyx Professional Makeup Hydra Touch Primer
Yumuşak ve nemlenmiş bir cilde sahip olmanızı sağlamayı hedefleyen Nyx, kolay emilen yapısıyla özellikle kuru ciltlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor. Pul pul olan kuru görüntüden kurtulmak isterseniz adresiniz belli!

5 | 5
 
Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur
Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur
Cilt tonunuzu daha düzgün ve daha parlak göstermek isterseniz doğru yerdeiniz! Tüm cilt tipleri için uygun olan Yves Saint Laurent Touche Eclat Blur makyaj bazı, cildinizin ışıltısının yanında fondötenin etkisini de yükseltiyor.

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X