Boho Esintisi: Gusto Sonbahar/Kış 2018

80’lerin disco günlerinden ilham alan Gusto’nun Sonbahar- Kış Koleksiyonu leopar ve çita gibi hayvan desenleriyle birleşerek Boho etkisi yaratıyor. 

1 | 1
 
Boho Esintisi: Gusto Sonbahar/Kış 2018
Boho Esintisi: Gusto Sonbahar/Kış 2018
Yeni sezonda lüks kumaşlar, zamansız parçalar, geniş aksesuar koleksiyonu ve Gusto’nun yepyeni atılımı kapsül ayakkabı koleksiyonu göze çarpan detaylar arasında yerini alıyor.

Gusto, sonbahar- kış koleksiyonunda yer alan tvit, kaşmir, kürk, dantel, yün gibi lüksü çağrıştıran kumaş seçenekleri güçlü ve sofistike kadını göz alıcı hale getiriyor.
Ceket görünümlü kruvaze elbiseler, tulumlar ve ekoseler etnik detaylar ile birleşip iri düğmeler ve kemer tokaları ile yeni bir boyut kazanırken; kış çiçekleri, çizgiler, volan ve püskül detayları ile süslenen sonbahar- kış koleksiyonu zamansızlığa vurgu yapıyor.

Gusto’nun yıllardır süregelen değişmez geleneği sihirli pantolonlar 36’dan 48’e geniş renk ve beden skalasıyla vitrinlerde yerini alıyor. Gusto sonbahar- kış koleksiyonu tasarımlarında bu sene kiremit, safran, lacivert mürdüm, kırmızı, gri, camel, tütün ve karamel renkler ön plana çıkıyor.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X