Brad Pitt Sonsuza Kadar Kalbimizi Çalmaya Devam Edecek

Onun bir dönemi yok aksine kendisi bir dönem.



1 | 5
 
2017 yılında Angelina Jolie ile ayrıldıktan sonra eskisi kadar göz önünde bulunmayan Brad Pitt, geçen zamanın ondan hiçbir şey götürmediğini Ouentin Tarantino'nun yönettiği yeni filmi Once Upon a Time in Hollywood'un galalarında ve basın toplantılarında hepimize kanıtlıyor. 

2 | 5
 
55 yaşındaki yıldız, bu filmde Leonardo Dicaprio ve Margot Robbie ile başrolü paylaşıyor. DiCaprio ve Pitt'in yetenek anlamında da yıllara meydan okuma anlamında da birçok ortak noktası olduğunu söylesek, abartmış olmayız. 


3 | 5
 
Mayıs ayında gerçekleşen Cannes Film Festivali'nden beri Amerika ve İngiltere başta olmak üzere kırmızı halılarda boy gösteren yıldız, önümüzdeki aylarda da göz önünde olmaya devam edecek. 

4 | 5
 
Once Upon a Time in Hollywood filminin ardından macera-drama temalı Ad Astro adlı yeni filminin tanıtımlarına başlayacak olan Brad Pitt yeni sezonda da göz önünde olacak. 

5 | 5
 

 

 



Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X