Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bradley Cooper ve Irina Shayk’ın Kızı İlk Basın Davetine Katıldı

2017 yılında dünyaya gelen Lea De Seine Shayk Cooper babasıyla ilk kez bir basın etkinliğe katıldı.


 

 

1 | 2
 
Bradley Cooper eski eşi Irina Shayk’ın kızı Lea De Seine geçtiğimiz gün ilk kez babasıyla bir basın toplantısına katıldı. Pazar günü Washington D.C.’deki John F. Kennedy Sahne Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen 22. Mark Twain Ödülleri’ne katılan Bradley Cooper, etkinliğe kızı ile katıldı.
İki yaşındaki Lea De Seine üstünde yıldız işlemeleri olan siyah elbisesiyle katıldığı ilk büyük basın etkinliğinde oldukça rahat ve çok tatlı görünüyor. 

2 | 2
 
Geçtiğimiz Haziran ayında yollarını ayırmaya karar veren Irina Shayk ve Bradley Cooper minik Lea’nın velayetini paylaşıyor.
Etkinliğe katılmayan Irına Shayk’ın hafta sonunu kızıyla Dutchess County'deki Silo Ridge Field Club’da geçirdiği biliniyor.


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X