Bu Sonbahar Bilmeniz Gereken 6 Çanta Trendi 

1 | 7
 
Sonbahar trendleri arasında olan paper-bag pantolonlar, mule ayakkabılar, büyük ve göz alıcı küpelerin yanı sıra çanta trendleri de sezonun dikkat çeken detaylarından.

Bu sonbaharın trend çanta modelleri..

2 | 7
 
Yılan Derisi Baskı
Yılan Derisi Baskı
Egzotik çanta esintisi bu sezona bomba gibi düştü! Bu sonbahar yapay kürk, timsah ve leopar baskısını çantalarda görmeye hazır olun. 

Mango, 239,99 TL, mango.com.


3 | 7
 
Şekilsiz Çantalar
Şekilsiz Çantalar
Çapraz çantaların ön planda olduğu birkaç yılın sonunda, bildiğimiz formundan biraz daha farklı bir yapıda olan alışveriş çantaları geri geldi! Belli bir şekli olmayan bu çantalar hobo çantaları andırıyor.

Loeffler Randall, 1.387.86 TL, saksfifthavenue.com.

3 | 7
 
Çok Fazla Detay
Çok Fazla Detay
Parlak renkler, vintage çiçekler, grafik baskılar, süsler, logolar ve zincirler bu yıl görmeye alışık olduğumuz detaylardı. Artık hepsini tek bir çantada görmek mümkün. Çok fazla detaydan hoşlanmıyorsanız sevdiğiniz tonda kırmızı bir çanta ile siz de sezonun trendini yakalayabilirsiniz.

Gucci, 1.390 Euro, gucci.com.

5 | 7
 
Gitar Askıları
Gitar Askıları
Yeni bir trendin gelmesi çantalarınızın bir yere kaybolacağı anlamına gelmez. Çantalarınızın askılarını değiştirerek çok sevdiğiniz çantalarınızı sezonun trendi yapabilirsiniz.

Marc Jacobs, 545 TL, beymen.com.

6 | 7
 
Mikro Çantalar
Mikro Çantalar
Yazın trendi olan mini çantaları hepimiz çok seviyoruz. Şimdi mikro çantalarla tanışma zamanı.. Mikro çantalar, mini çantaların biraz daha küçüğü. Kredi kartlarınız ve telefonunuzu taşıyabileceğiniz bu küçük ve sevimli çantalar da bu sezonun trend çanta modelleri arasında.

ODP, 1.725 TL, beymen.com.

7 | 7
 
Günlük Clutchlar
Günlük Clutchlar
Bir kaç yıl önce neredeyse her yerde karşımıza çıkan günlük clutchlar bu sezon da bizlerle! Bu yıl boyları daha da büyüyen clutchlar stilimizin en önemli parçası olmaya aday!

Givenchy, 360 Euro, net-a-porter.com.

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X