Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bu Sonbahar Her Yerde Göreceğiniz Beş Saç Modeli

90'lı yıllardan ve 2000'lerin başlarından büyük ölçüde etkilenen yeni sezonun en trend saç modellerini anlatıyoruz. 

1 | 5
 
Tepeden At Kuyruğu
Tepeden At Kuyruğu
Tepeden at kuyruğu saçta kurtarıcı modellerden. 
Siz de ister Jennifer Lopez gibi topladıktan sonra kuyruk kısmını dalgalı bırakabilir ya da Dakotha Johnson gibi kaküllerinizle birlikte havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. 

2 | 5
 
Derin Ayrım
Derin Ayrım
Saçınızda yapacağınız minik bir değişimin havanızı bu kadar etkilemesine biz de şaşırıyoruz. Hem saç kesiminize hem de simanıza yepyeni bir nefes aldıracak bu minik değişikliği denemeyi unutmayın. 


3 | 5
 
Saklı Örgü
Saklı Örgü
Açık bıraktığınız saçlarınızın arasına birkaç tutam örgü iliştirmek kırmızı halıdan sokak stiline en pratik uygulanacak değişikliklerden. 

4 | 5
 
Perçemler Fora
Perçemler Fora
Tepeden gevşek bir şekilde topuz yaptığınız saçlarınızı spreyle sabitledikten sonra, yüzünüzün ön kısımlarından birkaç tutam saçı çıkarmayı deneyin. Hem yüzünüzü çerçeveleyecek hem de görünümünüze çabasız güzel bir hava katacak bu hamle, yeni sezonda favorimiz. 

5 | 5
 
Kurdele
Kurdele
2018 yılında sıkça karşımıza çıkan kurdele tokalar, yeni sezonda da kendisini göstermeye devam edecek. Renkleri ve boyutlarıyla stilinize kolayca uyum sağlayacak bu aksesuarlara bir şans verin. 

 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X