Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Bu Yaz Başrolde EmSculpt Var!

EmSculpt kadın, erkek herkesin yaz boyunca fit ve kaslı görünmesi konusunda yardımcı oluyor! 

1 | 2
 
 Şehrin merkezindeki konumu, donanımı, dermatoloji, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik alanlarındaki uzmanlarıyla, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan Doku Tıp Merkezi'nin basen bölgesinde 20.000 squat, karın bölgesinde 20.000 mekik etkisi gösteren yeni uygulaması “EmSculpt” ile bu yaz hiç olmadığınız kadar fit görüneceksiniz! 
 
  Dr.Serkan Aygın tarafından kurulan merkez, cerrahi müdahale gerekmeden, fit ve kaslı görünmeye yardımcı olan yeni uygulamasının müjdesini veriyor: EmSculpt
30 dakika süren ve işlem sırasında karın kaslarını aktive etmeye, kas yoğunluğunu arttırmaya, bölgesel yağların azalmasına yardımcı olan EmSculpt, yaz sezonu boyunca kaslı ve fit görünmek isteyenlere destek oluyor.
                                                                               
 

2 | 2
 
  ​Daha ilk seansta, basen bölgesinde 20.000 squat, karın bölgesindeyse 20.000 mekik etkisi gösteren EmSculpt, düzenli yapıldığında kalıcılığını koruyuyor. Tüm bedenlerin ideal ve fit formuna kavuşmasını sağlıyor. İşlem sonrasında hissettiğiniz tek şey yoğun spor yapmışlık hissi oluyor. EmSculpt uygulamasının ardından günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 
  
FDA onayına sahip olan EmSculpt ile hedeflenen görünüme kavuşmak, ortalama iki ila dört hafta sürüyor. Uygulamanın etkisi bir yıl boyunca devam ediyor. 
 
  Dermatolojiden medikal estetiğe, estetik cerrahiden saç ekimine uzanan alanları ve hayata “Doku”nan yaklaşımlar ile danışanlarını ağırlayan merkez, plaj sezonunun keyfini formda yaşamak isteyenleri EmSculpt’ı keşfetmeye davet ediyor.
 
Bilgi ve Randevu İçin: +90 555 140 01 01


 

 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X