CFDA Tarihinin En Şık Kırmızı Halısı

Amerikan modasının en önemli ödül törenlerinden ‘Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi’ (CFDA) dün akşam New York’ta gerçekleşti.1 | 5
 
Zendaya - Wera Wang
Zendaya - Wera Wang
Her yıl ünlüler, sanatçılar hatta sektördeki kişilerin 12 ayda bir toplanarak moda dünyasına yaptıkları katkıları onurlandırdığı ödül töreni, Zendaya, Anya Taylor-Joy ve Emily Blunt gibi isimlerle bu sene oldukça iddialı!

Gecenin açılışını pastel tonlardaki takımıyla Emily Blunt üstlendi. Christopher John Rogers imzalı tasarımı başarıyla taşıyan Blunt’tan sonra gözler tabii ki Dune filminin yıldızı Zendaya’ya kaydı. Wera Wang marka kırmızı elbisesiyle ‘Yılın Moda İkonu’ ödülünün sahibi olan Zendaya, CFDA tarihinde bu ödülü en genç kazanan isim!

2 | 5
 
Anya Taylor-Joy - Oscar de la Renta
Anya Taylor-Joy - Oscar de la Renta
Gecenin bir diğer dikkat çeken kısmında ise başrolde Queen’s Gambit’in yıldızı Anya Taylor-Joy vardı. Yakın zamanda Dior’un global marka elçisi olan yıldız isim Oscar de la Renta imzalı mini mor elbisesiyle oldukça şık bir görünüme imza atmış.


3 | 5
 
Emily Blunt - Christopher John Rogers
Emily Blunt - Christopher John Rogers
Gecenin ev sahipliğini üstlenen Emily Blunt, ev sahipliğine yakışır bir görünüme ulaşmayı başarmış! 

4 | 5
 
Ciara - Tom Ford
Ciara - Tom Ford
Sıradaki isim ise Ciara. Genç şarkıcının baştan aşağı siyah Tom Ford elbisesine hayran kaldık! 

5 | 5
 
Emily Ratajkowski - Miu Miu
Emily Ratajkowski - Miu Miu
İnceleyeceğimiz son isim süper model; Emily Ratajkowski. Miu Miu'nun düşük bel modasını yeniden hayata döndürdüğünü müjdeleyen görünümüyle genç model bizi yeniden ters köşe yapmayı başardı.

 

 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X