Çok Serenay, Çok Mavi

Mavi, Serenay Sarıkaya’dan ilham alan yeni koleksiyonu Serenay X Mavi Icon’u, ünlü yıldızın dostları ile özel bir etkinlikle kutladı. 

1 | 6
 
Çok Serenay, Çok Mavi
Çok Serenay, Çok Mavi
Serenay’ın farklı tarzı, saçtığı ışık ve yansıttığı enerjiden ilham alınarak tasarlanan ve 30 parçadan oluşan koleksiyonun lansmanına aralarında Bergüzar Korel, Selma Ergeç, Yasemin Özilhan, Ezgi Mola, Kerem Bürsin, Aylin Koç, Ayşe ve Elif Boyner, Edwina Sponza, Dila Tarkan, Miro, Daren ve Bennu Gerede,  Deniz Marşan, Tamer Yılmaz, Şirin Ediger, Öykü Baştaş, Sarp Can Köroğlu, Aslı Filinta, Serra Türker, Begüm Khan’ın da bulunduğu özel davetliler katıldı. Koleksiyonu çok beğenen konuklar gece sonunda “Mavi Icon, çok Serenay ve çok Mavi” olmuş dedi.

2 | 6
 
Çok Serenay, Çok Mavi
Çok Serenay, Çok Mavi
Serenay X Mavi Icon koleksiyonu ve reklam kampanyasıyla ilgili heyecanını paylaşan ünlü yıldız; “Mavi ile bir araya geldiğimizde öyle bir enerji çıkıyor ki biz artık filmlere, fotoğraf karelerine sığamıyoruz. Bu defa Mavi Icon koleksiyonuyla karşınızdayız. Mavi Icon, jean’den başlayan bir şıklık hikayesi… Şehirli, tarz sahibi ve kendinden emin bir duruşa sahip kadınların koleksiyonu. Mavi Icon koleksiyonunun her bir parçası beni çok iyi yansıtıyor.”


3 | 6
 
Ezgi Mola
Ezgi Mola

4 | 6
 
Selma Ergeç
Selma Ergeç

5 | 6
 
Yasemin Özilhan
Yasemin Özilhan

6 | 6
 
Kerem Bürsin
Kerem Bürsin

 

 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X